Życzenia imieninowe dla Księdza Proboszcza

KwiatyW Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela imieniny obchodzi nasz Ksiądz Proboszcz. W tym wyjątkowym dniu składamy życzenia Bożego Błogosławieństwa, dużo zdrowia i radości każdego dnia!

W niedzielę (25 czerwca) podczas Mszy Świętej o godz. 10:00 będziemy wspólnie modlić się w intencji Księdza Proboszcza oraz Ks. Piotra Nicińskiego i Ks. Piotra Braczkowskiego, którzy imieniny będą obchodzić już w najbliższy czwartek, w Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

Serdecznie zapraszamy!

Informacje o Anna Szychowska

Redaktorka główna parafialnej strony www. Katoliczka, bo lubi i chce. Przez wiele lat związana z parafialnym i diecezjalnym Ruchem Światło-Życie. W wolnym czasie lubi czytać książki. Różne książki. Naprawdę różne :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.