X Bieg parafialny i festyn parafialny już w najbliższą środę!

DSCF6800Już w najbliższą środę, 3 maja, będziemy świętować odpust w naszej parafii. W związku z tym wydarzeniem wieczorem 3 maja organizujemy X Bieg parafialny oraz festyn parafialny. W Biegu może wziąć udział każdy, warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się z Regulaminem X Biegu parafialnego oraz zapisanie się w dniu Biegu. Uwaga, liczba miejsc ograniczona! Jak zawsze Bieg odbywa się na dwóch dystansach: dzieci do 13 roku  życia (uczęszczające do szkoły podstawowej) pobiegną o  godz. 19:00 trasą o długości ok 1 km, natomiast młodzież i dorośli wystartują ok 19:30 na dystansie 5 km (dwie pętle po 2,5 km). Start i meta obu Biegów znajdują się na terenie przylegającym do kościoła. Dzieci i niepełnoletnia młodzież muszą posiadać pisemną zgodę rodziców (opiekunów) na udział w Biegu. Formularze zgody rodziców na udział w Biegu będą wydawane przy zapisach, są również dostępne na stronie Biegu. Zapisy na oba Biegi od godz. 18:00.

Wszystkich zapraszamy do udziału w Biegu, tych którzy czują się na siłach zachęcamy do startu, pozostałych gorąco zachęcamy do aktywnego kibicowania na całej trasie! To bardzo ważne dla biegaczy!

Po Biegu zapraszamy na festyn parafialny, podczas którego będzie można zjeść żurek i kiełbaskę z grilla. Będzie miała miejsce również loteria fantowa z nagrodą główną Podobnie jak w poprzednich latach odbędzie się konkurs ciast. Zachęcamy do przynoszenia wypieków podpisanych imieniem i nazwiskiem. Dodatkową atrakcją dla dzieci będzie malowanie twarzy!

Do zobaczenia już 3 maja!

Informacje o Anna Szychowska

Redaktorka główna parafialnej strony www. Katoliczka, bo lubi i chce. Przez wiele lat związana z parafialnym i diecezjalnym Ruchem Światło-Życie. W wolnym czasie lubi czytać książki. Różne książki. Naprawdę różne :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.