Pielgrzymka Kół Różańcowych do sanktuarium Matki Bożej Łaskiej

Kolegiata w ŁaskuPielgrzymka do sanktuarium Matki Bożej Łaskiej odbędzie się w sobotę 13 października. Uroczystości rozpoczną się o godz. 10.30. Do udziału w pielgrzymce zaproszeni są członkowie wszystkich grup Żywego Różańca, kapłani diecezjalni i zakonni, siostry zakonne, alumni i wierni świeccy. Na zakończenie przewidziany jest wspólny posiłek oraz koncert. Księża Proboszczowie proszeni są o pomoc w organizowaniu przyjazdu grup pielgrzymkowych do Łasku.

Program:

  • godz. 10.30 – powitanie pielgrzymów; konferencja
  • godz. 11.00 – nabożeństwo różańcowe w Kaplicy Matki Boskiej Łaskiej
  • godz. 11.40 – przygotowanie do liturgii Mszy św.
  • godz. 12.00 – uroczysta Msza św. koncelebrowana
  • godz. 14.00 – posiłek dla wszystkich uczestników Uroczystości

– koncert
– podziękowanie; zakończenie pielgrzymki

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.