Pielgrzymka do sanktuarium Matki Bożej Łaskiej 14 października 2017

Kolegiata w ŁaskuPielgrzymka do sanktuarium Matki Bożej Łaskiej odbędzie się w sobotę 14 października. Uroczystości rozpoczną się o godz. 10.30. Mszy św. koncelebrowanej o godz. 12.00 będzie przewodniczył i homilię wygłosi Ksiądz Biskup Ireneusz Pękalski. Do udziału w pielgrzymce zaproszeni są członkowie wszystkich grup Żywego Różańca, kapłani diecezjalni i zakonni, siostry zakonne, alumni i wierni świeccy. Na zakończenie przewidziany jest wspólny posiłek oraz koncert.
Program:
godz. 10.30 – powitanie pielgrzymów; konferencja: Idźcie i głoście
godz. 11.00 – Nabożeństwo Różańcowe w Kaplicy Matki Boskiej Łaskiej
godz. 11.40 – przygotowanie do liturgii Mszy św.
godz. 12.00 – uroczysta Msza św. koncelebrowana pod przewodnictwem Księdza
Biskupa Ireneusza Pękalskiego
godz. 14.00 – posiłek dla wszystkich uczestników uroczystości
godz. 15.00 – koncert
godz. 16.00 – podziękowania; zakończenie pielgrzymki

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.