Ogłoszenia duszpasterskie, XXX Niedziela zwykła, 28.10.2018

Bp-Grzegorz-Ryś1. W piątek, 26 października, minęło 10 lat od konsekracji naszego kościoła. Uroczyście przeżywać będziemy tę 10-tą rocznicę konsekracji naszego kościoła podczas niedzielnej Mszy świętej o godz. 18:00. Eucharystii będzie przewodniczył nasz Ks. Arcybiskup Grzegorz Ryś, który poświęci Figury Św. Jana Pawła II i  Św. Siostry Faustyny w bocznych ołtarzach naszego kościoła. Będzie to pierwsze spotkanie Pasterza z naszą parafią. Serdecznie zapraszamy na godz. 18:00 na wspólne dziękczynienie.

Dziś wyjątkowo różaniec o godz. 17:30.

2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu:

  • w czwartek, 1 listopada, Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte odprawiamy, jak w każdą niedzielę. Nie będzie tylko Mszy św. o godz. 13:00
  • w piątek, 2 listopada, Wspomnienie Wszystkich Wiernych zmarłych. Nabożeństwo wypominkowe z wypominkami jednorazowymi po Mszy św. o godz. 18:00. Jest to również pierwszy piątek miesiąca.

3. Kończy się miesiąc październik, poświęcony modlitwie różańcowej. Ostatnie nabożeństwo różańcowe w środę po wieczornej Mszy św.

4. Najbliższe tygodnie, to czas wspominania naszych bliskich zmarłych i odwiedzin ich grobów. Pamiętajmy również o wdzięcznej modlitwie za ich dusze – o zamówieniu Mszy św. i wypominkach. Wypominki  są to modlitwy za zmarłych wraz ze wspominaniem ich imion i nazwisk. Na wypominki przyjmujemy w zakrystii i w ciągu tygodnia w kancelarii.

5. W naszym kiosku jak zawsze do nabycia prasa katolicka. Polecamy nowy numer Niedzieli, Gościa Niedzielnego, oraz Idziemy.

6. Wszystkim życzymy Bożego Pokoju na kolejny tydzień.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.