Ogłoszenia duszpasterskie, XXII Niedziela zwykła 2.09.2018

Narodzenie NMP1. Rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego będzie w poniedziałek 3 września. Msze św. będą odprawiane wg następującego porządku:

• dla młodzieży Liceum i Gimnazjum o godz. 8:00,
  • dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 122 o godz. 10:30,
  • dla dzieci klas pierwszych Msza św. i poświęcenie tornistrów oraz przyborów szkolnych o godz. 18:00

2. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi dla dzieci na rozpoczęcie nowego roku szkolnego – każdego dnia oraz w pierwszy piątek od godz. 16:30.

3. W liturgii Kościoła

• w sobotę (8 września) święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.

4. Od dzisiejszej niedzieli Msze święte odprawiamy już według tradycyjnego układu, tj.

• w dni powszednie o godz. 7:00, 17:30 i 18:00
  • w niedziele i święta o godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00 i 18:00.

5. W kiosku parafialnym dostępna jest prasa katolicka: tygodniki NiedzielaIdziemy i Gość Niedzielny.

6. Życzymy dzieciom i młodzieży wielu sukcesów w nauce w rozpoczynającym się roku szkolnym, nauczycielom cierpliwości, rodzicom czujności nad wychowaniem młodego pokolenia, a wszystkim Bożego pokoju na rozpoczynający się tydzień.