Ogłoszenia duszpasterskie, Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata, 25.11.2018

Chrystus Król1. Dziękujemy w imieniu Ks. Rektora i Wspólnoty Kleryków za złożone ofiary na potrzeby Naszego Seminarium Duchownego. Staropolskie Bóg zapłać.

2. Dziękujemy za wszystkie Tytki Miłosierdzia złożone w duchu solidarności z ubogimi.

3. Dzisiejsza niedziela, to ostatnia niedziela liturgicznego roku kościelnego – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Przyszła niedziela, 2 grudnia, to I niedziela Adwentu.

4. Rekolekcje adwentowe przeżyjemy od III niedzieli Adwentu, tj. od 16 grudnia.

5. Łącznicy, upoważnieni przez Ks. Proboszcza, rozpoczynają  roznoszenie poświęconych opłatków wigilijnych, które docierają do wszystkich katolickich rodzin w naszej parafii – zawsze z naszymi życzeniami. Dziękujemy za życzliwość Waszych serc i składane ofiary, staropolskie Bóg zapłać! Opłatki są również w zakrystii, kancelarii i naszym kiosku.

6. W naszym kiosku jest prasa katolicka: tygodniki NiedzielaGość NiedzielyIdziemy.

7. Są do nabycia świece CARITAS Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Dziś są jeszcze wszystkie rodzaje. Podane przy nich ceny – to najniższe ofiary – zawsze można ofiarować więcej.