Odpust parafialny w obiektywie

DSCN8776Za nami kolejny odpust parafialny i już X Bieg parafialny! Jak zawsze nasze świętowanie rozpoczęliśmy od uroczystej sumy odpustowej w samo południe. W tym roku przewodniczyli jej ks. Mariusz Szcześniak i ks. Janusz Lewandowicz. Po Mszy św. uczestniczyliśmy w procesji wokół kościoła z licznym udziałem przedstawicieli asyst.

Natomiast wieczorem spotkaliśmy się na X Biegu parafialnymDSCN8875 połączonym z festynem parafialnym. Najodważniejsi,pomimo niesprzyjającej pogody, wystartowali w Biegu parafialnym na dwóch dystansach 1100 m i 5000 m. Podczas festynu można było spróbować wypieków przyniesionych na Konkurs ciast, zjeść gorącego żurku i kiełbaski z grilla oraz wziąć udział w loterii fantowej. Dla dzieci dodatkowymi atrakcjami było malowanie twarzy i skakanie na trampolinie. Na koniec odbyło się uroczyste wręczenie pamiątkowych medali i nagród dla zwycięzców Biegu oraz dla autorów najsmaczniejszych wypieków. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy wszystkim za udział, zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu i prowadzeniu Biegu parafialnego. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Odpustu, autorom dziękujemy za wszystkie przekazane zdjęcia!

Zdjęcia z Sumy odpustowej i X Biegu parafialnego

Zdjęcia od państwa Doroty i Tomasza Krakowiaków

Zdjęcia od pana Jana Rachowskiego

Informacje o Anna Szychowska

Redaktorka główna parafialnej strony www. Katoliczka, bo lubi i chce. Przez wiele lat związana z parafialnym i diecezjalnym Ruchem Światło-Życie. W wolnym czasie lubi czytać książki. Różne książki. Naprawdę różne :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.