Odpust Parafialny i XI Bieg Parafialny

DSCN8875Zbliża się Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, Patronki Polski, Patronki naszej parafii – odpust parafialny. Odpust poprzedzi nabożeństwo adoracyjne 1. i 2. maja – wystawienie po rannej Mszy św. i całodzienna adoracja do Mszy św. o godz. 17:30.

W dniu naszego Odpustu - 3 maja, organizujemy XI Bieg Parafialny ulicami naszej Parafii. Zapisy od godz. 18:00.  Początek Biegu o godz. 19:00. Jako pierwsze wystartują dzieci (w wieku do 13 lat) na dystansie 1 km. Później wystartuje młodzież i dorośli na dystansie 5 km. Trasy są takie same jak w ubiegłym roku. Mapka dostępna na stronie Biegu.

Po biegu zapraszamy wszystkich na festyn parafialny.

Atrakcje festynu:

• Loteria fantowa z główną nagrodą, a będzie nią tablet.
  • Konkurs ciast – gospodynie domowe prosimy o przyniesienie wypieków konkursowych
  • Dla dzieci malowanie twarzy oraz trampolina
  • Grill, żurek,

Pewnie nie wszyscy będą mogli biegać, ale każdy może żywo i gorąco dopingować zawodnikom. W tym roku pobiegnie także ks. Marcin :)
Doping jest bardzo potrzebny na całej trasie biegu, dlatego zachęcamy by w taki sposób wspierać zawodników, liczymy na waszą pomysłowość i oryginalność.