Msza święta w Katedrze w 78. rocznicę napaści Związku Radzieckiego na Polskę

Msza św. katedrze

17 września 1939 roku, zgodnie z radziecko-niemieckim porozumieniem zawartym w tajnym protokole paktu Ribbentrop-Mołotow, Związek Radziecki zaatakował Polskę. Z racji 78. rocznicy tych wydarzeń oraz obchodzonego Dnia Sybiraka zapraszamy do Bazyliki Archikatedralnej w Łodzi w niedzielę 17 września o godz. 12.30 na Mszę św. pod przewodnictwem Księdza Biskupa Adama Lepy. Pamięć o bohaterskich obrońcach naszej Ojczyzny i oddanie hołdu Rodakom zesłanym na Syberię, do Kazachstanu, Rosji oraz innych części Związku Sowieckiego, niech nas połączy we wspólnej modlitwie za przyszłość Polski, a także w intencji pokoju na świecie.