Kolędowanie w Święto Trzech Króli

Kolędowanie 2017Wieczorem 6 stycznia spotkaliśmy się na kolędowaniu w domu parafialnym, które zorganizowała Oaza Rodzin. Wspólnie zaśpiewaliśmy kolędy powszechnie znane, jak i ten mniej popularne. Ks. Marcin przeczytał fragment Ewangelii o Bożym Narodzeniu, a dzieci przedstawiły krótkie jasełka.

Serdecznie dziękujmy wszystkim za obecność i włączenie się w wspólne śpiewanie. Szczególne słowa podziękowań kierujemy do pani Ani i pana Karola za animowanie śpiewu oraz do pani Agnieszki za przygotowanie filmu Kolędowanie 2017 z tego wydarzenia.

Informacje o Anna Szychowska

Redaktorka główna parafialnej strony www. Katoliczka, bo lubi i chce. Przez wiele lat związana z parafialnym i diecezjalnym Ruchem Światło-Życie. W wolnym czasie lubi czytać książki. Różne książki. Naprawdę różne :)