Zespół wokalno-instrumentalny

zespół 1

Od 2014 roku w naszej wspólnocie parafialnej istnieje zespół wokalno-instrumentalny

„Marnotrawni”

Skupia on osoby dorosłe, które mimo rozlicznych obowiązków rodzinnych i zawodowych spotykają się, aby śpiewem wielbić Boga i poprzez muzykę zachęcać innych do uwielbienia Pana.

W tym roku zespół zorganizował koncert kolęd i pastorałek połączony z recytacją poezji o tematyce bożonarodzeniowej. Utwory muzyczne w zdecydowanej większości były we własnej, autorskiej aranżacji, a wszystkiego dopełniała poezja deklamowana przez pana Leszka Tomalę. Duży wkład w aranżację kolęd i pastorałek i próby miało małżeństwo Elżbiety Tomali-Nocuń i Emila Nocunia. Dziękujemy.

Aktualnie w zespole jest czworo wokalistów, trzech gitarzystów (gitary akustyczna, elektryczna i basowa), osoba grająca na skrzypcach oraz perkusista.

Zobacz nas tutaj

60896_muzyka_nuty_pieciolinia

Animatorzy zespołu: Elżbieta Tomala-Nocuń i Emil Nocuń

Opieka duszpasterska ks. Marcin Majda