Domowy Kościół

To spotkania dla małżonków sakramentalnych niezależnie od wieku osób i stażu małżeńskiego. Małżonkowie gromadzą się w małych grupach (4-6 małżeństw), którym towarzyszą kapłani. Spotkania odbywają się raz w miesiącu, i związane są z formacją Ruchu Światło – Życie. W okresie wakacji całymi rodzinami mogą wypoczywać i formować się na tzw. Oazach. Wspólna modlitwa, rozważanie słowa Boża, bezpośrednia asystencja kapłana, oraz tematyka dotycząca życia małżeńskiego i rodzinnego powodują, iż liczba małżeństw (szczególnie młodych), które chcą żyć zgodnie z duchem Ewangelii i wzajemnie służyć sobie pomocą nieustannie rośnie. Serdecznie zapraszamy do wspólnoty Domowego Kościoła.

Małżeństwa zainteresowane Domowym Kościołem prosimy o kontakt z ks. Marcinem Majdą (moderator.lodz@gmail.com)