Galeria zdjęć z Bierzmowania i Bożego Ciała

SONY DSCWe wtorek 13 czerwca grupa młodzieży z naszej parafii przyjęła sakrament bierzmowania z rąk księdza biskupa Ireneusza Pękalskiego. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tej uroczystości.

DSCF9246Natomiast w czwartek 15 czerwca obchodziliśmy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Boże Ciało. Po Mszy Św. wyruszyliśmy z Chrystusem w procesji na ulice naszego osiedla. Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólną modlitwę. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z procesji Bożego Ciała.

Autorem zdjęć z Bierzmowania i z procesji Bożego Ciała jest pan Jan Rachowski, któremu serdecznie dziękujemy za przekazane zdjęcia.

Linki do zdjęć z uroczystości parafialnych można znaleźć w zakładce Galeria.

Informacje o Anna Szychowska

Redaktorka główna parafialnej strony www. Katoliczka, bo lubi i chce. Przez wiele lat związana z parafialnym i diecezjalnym Ruchem Światło-Życie. W wolnym czasie lubi czytać książki. Różne książki. Naprawdę różne :)
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.