Film z krzyżykiem

Od naszej Parafianki – p. Moniki Flis, otrzymaliśmy następującą informację z prośbą o przekazanie jej dalej, co niniejszym czynimy :)

„Witaj, Film
rozpoczynamy nowe dzieło.
To organizowanie pokazów filmów wartościowych, chrześcijańskich. Pokaz będzie połączony z modlitwą, czasami krótkimi warsztatami tematycznymi, dla potrzebujących – zawsze można poprosić o rozmowę duchową lub spowiedź, a i będzie doskonałą okazją do spotkania ludzi o podobnej wrażliwości i poglądach.

Cena biletu wynosi i będzie wynosiła 10 zł. Seanse będziemy organizować 2 razy w miesiącu. Każdy film będzie wyświetlany przez 1 tydzień codziennie . Informacja o wydarzeniu będzie przesyłana z tygodniowym wyprzedzeniem. Jeśli chcesz być na bieżąco, to wypełnij krótką ankietę. Twoje odpowiedzi pozwolą nam bardziej dopasować naszą propozycję wspólnych pokazów filmowych do Twoich potrzeb.

Możesz nam pomóc w rozszerzaniu tego dzieła rozsyłając tę ANKIETĘ i załączoną ulotkę emailem do znajomych, przyjaciół, rodziny. Niech będzie nas jak najwięcej, żeby przekonać kina komercyjne do wyświetlania filmów wartościowych!

Z Panem Bogiem
Zespół Film z krzyżykiemkontakt w sprawie biletów:
609-095-299 Krzysztof Piwowarski
884-763-010 Krzysztof Szkudlarek
e-mail: info@filmzkrzyzykiem.pl

Bieżący repertuar i więcej informacji będzie na naszej stronie www.filmzkrzyzkiem.pl a już teraz możesz polubić nasz fan page na Facebooku i udostępniać wydarzenie :)
O dziele “Film z krzyżykiem” piszą już: Archidiecezja Łódzka i Dziennik Łódzki.”

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.