Ekstremalna Droga Krzyżowa 7-8.04.2017

Ekstremalna Droga Krzyżowa 2017Razem z założycielem Stowarzyszenia WIOSNA – księdzem Jackiem WIOSNĄ Stryczkiem oraz z Męską Stroną Rzeczywistości zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową.
Ekstremalna Droga Krzyżowa to wyzwanie –  ponad 40 kilometrowa (w Łodzi 47 km) wędrówka w nocy, samotności i milczeniu. Człowiek zdany jest wyłącznie na siebie i własne siły. Dostaje do ręki mapę i rozważania – 14 stacji męki Jezusa. Doświadcza bólu, zmęczenia, ale dzięki temu sprawdza i przekracza siebie. To ćwiczenie fizyczne i duchowe, po którym każdy może zostać odmieniony. W ubiegłym roku w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej wzięło udział prawie 26 tysięcy osób. Chcemy, aby w tym roku było nas jeszcze więcej.

W Łodzi EDK rozpocznie się 7 kwietnia (piątek) Mszą Świętą o godz. 18:30 w kaplicy Dominikanów ul. Zielona 13.
Koniec EDK to Kościół św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Zgierzu.

Jeśli potrzebujesz chwili dla siebie, na przemyślenia. Może masz do podjęcia ważne decyzje, albo po prostu chcesz sprawdzić, czy sprostasz wyzwaniu. Nie zwlekaj – zapisz się na www.edk.org.pl 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.